Odalarımız

Ekonomik Oda (Manzarasız):

Manzasız bu üç kişilik odada balkon ve manzara imkanı bulunmuyor. Ancak bunun haricinde geniş ve ferah bir alan sunuyor.  Bu oda tipinde bir adet geniş çift kişilik yatak yanında bir adet de tek kişilik yatak bulunmaktadır.
Oda özellikleri: TV, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Klima, Çalışma Masası, Ekstra Uzun Yataklar (> 2 metre), Isıtma, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Temizlik ürünleri, Çamaşırlık, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Küvet veya Duş, İlave Tuvalet, Minibar, Havlular, Çarşaf . Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.
Yataklar: 1 tek kişilik yatak, 1 geniş çift kişilik yatak.

5Y7A4871 206-1 105-3banyo-yuvarlak

Balkonlu Manzaralı Standart Oda:

Manzaralı bu üç kişilik odada balkon ve manzara imkanı bulunmaktadır. Bu oda tipinde bir adet geniş çift kişilik yatak yanında bir adet de tek kişilik yatak bulunmakta, balkonundan kısmen deniz ve güzel bir şehir manzarası izlenebilmektedir.
Oda özellikleri: Balkon, Manzara, Bahçe Manzarası, Şehir Manzarası, TV, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Klima, Çalışma Masası, Ekstra Uzun Yataklar (> 2 metre), Isıtma, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Temizlik ürünleri, Çamaşırlık, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Küvet veya Duş, İlave Tuvalet, Minibar, Havlular, Çarşaf . Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.
Yataklar: 1 tek kişilik yatak, 1 geniş çift kişilik yatak.

101-202-1  101-202-3201-4 banyo-düz

Manzaralı Süit Oda

Bu odada bir adet çift kişilik yatak, bir adet tek kişilik yatak, bir adet çift kişilik kanepe ve bir adet de tek kişilik koltuk bulunmaktadır. Toplamda 6 kişi konaklayabilir. Odamızda sürgülü fransız balkon ve kısmen deniz ve güzel bir şehir manzarası bulunmaktadır.
Oda özellikleri: Klima, Çalışma Masası, Ekstra Uzun Yataklar (> 2 metre), Isıtma, Kanepe, Ahşap/Parke Zemin, Gardırop/Dolap, Temizlik ürünleri, Çamaşırlık, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Küvet veya Duş, İlave Tuvalet, TV, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Minibar, Havlular, Çarşaf  Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.
Yataklar: 1 tek kişilik yatak, 1 çift kişilik geniş yatak, 1 tek kişilik kanepe, 1 çift kişilik kanepe

suıt2 suıt3++ suıt6++ banyo-yuvarlak

Apart Dairemiz

Apartımız kaşa 2,5-3 km mesafede çerçiler mevkiinde bulunmaktadır. 2 adet apartımız mevcut olup içerisinde 1 çift kişilk, 1 tek kişilik ve açılır çift kişilik kanepe bulunmaktadır. Toplamda 5 kişi konaklayabilir. Odamızda sürgülü geniş  balkon ve doğa manzarası bulunmaktadır.
Oda özellikleri: Klima, Çamaşır makinesi, Buzdolabı,  Çalışma Masası,   Kanepe,  Gardırop/Dolap, Temizlik ürünleri, Çamaşırlık, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ütü, Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik,  TV, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Havlular, Çarşaf  Tüm odalarda mevcuttur.
Yataklar: 1 tek kişilik yatak, 1 çift kişilik geniş yatak,  1 çift kişilik kanepe mevcuttur. Otopark sorunu yoktur.